ŘÍZENÉ KVAŠENÍ

 

Nabízíme Vám naše systémy řízeného kvašení, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností, neustálého vývoje nových technologií a inovativních postupů v oblasti výroby vína. Naše technologie je šitá na míru potřebám každého vinaře, ať již se jedná o malé rodinné vinařství nebo rozsáhlé komerční provozy. Vyrábíme zařízení s pokročilou elektronikou, která umožňuje pohodlnou kontrolu a ovládání fermentačních procesů.

Pro malá vinařství nabízíme kompaktní a mobilní jednotky, které jsou vybaveny dotykovými displeji, elektroventily, čerpadly a efektivním chlazením. Tyto systémy lze snadno přemisťovat podle potřeb a zajišťují optimální průběh kvašení.

Pro větší vinařství jsme připraveni instalovat komplexní systémy řízeného kvašení s pokročilými funkcemi, které zahrnují sofistikované procesy fermentace. Kromě toho nabízíme službu programování specifických funkcí, jako je spolupráce a  regulace vzduchotechniky, klimatizace nebo monitoring hladin oxidu uhličitého přesně podle vašich požadavků.

Nezůstáváme pouze u standardních řešení – pokud potřebujete něco opravdu unikátního, jsme schopni navrhnout a vyrobit zařízení na míru, včetně průtokových chladičů pro efektivní zchlazení moštů. Věříme, že naše technologie řízeného kvašení je klíčem k zachování nejvyšší kvality vašich vín, a to od moštu až po hotový produkt.

 


Mobilní automat pro řízené kvašení moštů pro menší vinaře
Výroba nerezových chladících desek do nádrží.

 

Ovládací dotykový panel Regulace BASIC MINI, možnost rozšíření o ovládání dalších tanků, dálkový přístup přes WIFI.

 

 

 

 

Výroba průtokových chladičů, například pro zchlazení rmutů......