CHLADÍCÍ NÁDRŽE

Chladící nádrž pro víno, burčák, mošty a další nápoje - Nerezová elegance pro každé vinařství

Představujeme Vám chladící nádrž, která je nepostradatelným pomocníkem pro každé vinařství, degustační salon či gastronomický podnik, kde se dbá na kvalitu a správnou teplotu podávaných nápojů. Tato nádrž je zhotovena z prvotřídního nerezového materiálu, který garantuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Nejenže se pyšní elegantním designem, ale také je vybavena moderními funkcemi, které zaručují, že Váš burčák nebo jiné podobné nápoje zůstanou ve stejné kvalitě, jakou byste našli přímo ve vinařství. Díky digitálnímu termostatu můžete snadno nastavit a udržovat ideální teplotu pro vaše nápoje, což je klíčové pro jejich správnou fermentaci a chuť.

S výpustným kohoutem se stanou práce s nádrží a údržba hračkou, zatímco koštovací kohout umožňuje snadnou a hygienickou degustaci obsahu bez nutnosti otevírání nádrže. Protiprašné víko je pak zárukou, že nápoje zůstanou ochráněny před vnějšími vlivy a uchovají si svou čerstvost a aromatický profil.

Kompresorové chlazení, které využívá plně ekologické chladivo R290, je nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také zajišťuje účinné a ekonomické chlazení nápojů. Díky tomu můžete být jisti, že vaše investice do této chladící nádrže přispěje k udržitelnosti a redukci energetické stopy vašeho podnikání.

Navíc nabízíme službu výroby chladících nádrží na míru vašim specifickým požadavkům. Ať už máte na mysli určitý objem, velikost nebo design, jsme zde, abychom splnili vaše přání a poskytli vám řešení, které bude dokonale ladit s vaším interiérem a odpovídat vašim potřebám.

Investice do naší chladící nádrže je investicí do kvality a prestiže vašeho podnikání. Nechte vaše nápoje vyniknout ve správné teplotě a získejte důvěru vašich zákazníků, kteří si budou moci vychutnat opravdový zážitek přímo od vás.

Objednejte si chladící nádrž ještě dnes a uchovejte své nápoje ve vrcholné formě s nekompromisní elegancí a funkčností.

4 položek celkem
NÁDRŽ EKOLOGICKA
72 000 Kč bez DPH
87 120 Kč

OBJEM - 150 l VNĚJŠÍ ROZMĚR - PRŮMĚR 63 cm, VÝŠKA 105 cm VÍKO - PROTIPRAŠNÉ VENTIL - 1/2" VÝPUSTNÝ VENTIL MATERIÁL - AISI 304 - POTRAVINOVÁ SOUČÁSTÍ JSOU GUMOVÉ NOŽIČKY...

Kód: 924
NÁDRŽ EKOLOGICKA
68 700 Kč bez DPH
83 127 Kč

OBJEM - 100 l VNĚJŠÍ ROZMĚRY - PRŮMĚR 53 cm, VÝŠKA 105 cm VÍKO - PROTIPRAŠNÉ VENTIL - 1/2" VÝPUSTNÝ VENTIL MATERIÁL - AISI 304-POTRAVINOVÁ SOUČÁSTÍ JSOU GUMOVÉ NOŽIČKY...

Kód: 840
NÁDRŽ EKOLOGICKA
51 500 Kč bez DPH
62 315 Kč

OBJEM - 50 l VNĚJŠÍ ROZMĚRY - PRŮMĚR 53 cm, VÝŠKA 80 cm VÍKO - PROTIPRAŠNÉ VENTIL - 1/2" VÝPUSTNÝ VENTIL MATERIÁL - AISI 304 - POTRAVINOVÁ SOUČÁSTÍ JSOU GUMOVÉ NOŽIČKY...

Kód: 927
NÁDRŽ V SUDU EKOLOGICKÁ
51 500 Kč bez DPH
62 315 Kč

Stylová chladící nádrž o objemu 75 l v dřevěném sudu. Nádrž může sloužit například pro burčáky, rozkvašené mošty, víno,.... Repasovaný dřevěný sud 225 l, obroušený a ošetřený...

Kód: 912