CHLADÍCÍ SUDY

Exkluzivní Chladící Stylové Sudy

Představujeme vám exkluzivní chladící stylové sudy, které v sobě spojují tradici a moderní technologii. Tyto unikátní chladící sudy jsou skvělým řešením pro všechny, kteří si chtějí užít své oblíbené chlazené nápoje  a to i v pohodlí domova či na jakékoli akci.

Na první pohled zaujme každý sud svým rustikálním dřevěným vzhledem, který evokuje pocit tradičních sklípků a vinařství. Tento estetický prvek dodává produktu nejen autentický vzhled, ale také se stane stylovým doplňkem pro vaši domácnost či podnik.

Uvnitř každého sudu se skrývá nerezová chladící vana, která je vybavena pokročilou technologií chlazení. S touto vlastností lze zajistit, že vaše víno nebo jakýkoli jiný nápoj zůstane dokonale chlazený po dlouhou dobu, přesně podle vašich preferencí. Teplota je snadno nastavitelná a udržitelná díky vestavěnému regulátoru, který je navržen tak, aby byl intuitivní a uživatelsky přívětivý.

Díky svému inovativnímu designu a funkčnosti jsou chladící stylové sudy ideální pro široké spektrum použití, od domácích oslav až po profesionální cateringové služby. Jsou dostatečně robustní na to, aby vydržely časté používání, a přitom dostatečně elegantní, aby zaujaly na každé společenské události.

Nepřehlédněte též možnost získání chladícího sudu přímo na míru. Ať už hledáte specifickou velikost, design nebo dokonce chcete, aby se váš chladící sud hodil k interiéru vaší restaurace či baru, jsme zde, abychom splnili vaše přání. Naše chladící sudy jsou více než jen praktickým doplňkem, jsou symbolem kvality a stylu, který obohatí každou příležitost.

Nechejte se unést kouzlem chladících stylových sudů a přineste do svého podnikání nebo domova kousek tradiční eleganci společně s nejmodernější chladicí technologií!

1 položek celkem
CHLADICI SUD EKOLOGICKÝ
41 800 Kč bez DPH
50 578 Kč

CHLADÍCÍ SUD 225 L Rozměry chladící vaničky: průměr 44 cm, hloubka 35 cm Chladivo R600a Kompresorové chlazení Jiné rozměry a varianty vyrábíme na zakázku.

Kód: 2401