CHLADÍCÍ VANY

 

Představujeme Vám naše špičkové chladící vany, navržené speciálně pro uchování široké škály nápojů v lahvích, jako jsou lahve na víno, sekty, lihoviny, či další oblíbené nápoje. Tento produkt je esencí moderního designu a vysoké funkčnosti, která potěší každého milovníka kvalitních nápojů.

Naše chladící vany vynikají robustní rámovou konstrukcí z prvotřídní nerezové oceli, což zajišťuje dlouhodobou odolnost a snadné čištění. Celonerezové provedení dodává tomuto zařízení elegantní vzhled, který se stane ozdobou každého interiéru.

Srdcem našich chladících van je výkonný kompresorový chladicí systém, který je poháněn plně ekologickým chladivem šetrným k životnímu prostředí. Díky tomu můžete být klidní, že při uchování vašich oblíbených nápojů nepřispíváte k nadměrné spotřebě energie ani k poškozování přírody.

Intuitivní digitální termostat vám umožní nastavit a udržovat optimální teplotu pro vaše nápoje s přesností na jednotlivé stupně. Ať už preferujete vaše víno lehce chlazené či vaši sekty osvěžující studené, s naší chladící vanou to bude hračka.

Navíc, nabízíme možnost výroby jak ve standardním samostatně stojícím provedení, tak i ve vestavné variantě, která je ideální pro začlenění přímo do vaší kuchyně či baru. Přizpůsobitelnost je klíčová, proto jsme připraveni vyrobit chladící vanu na míru vašim specifickým požadavkům - ať už se jedná o velikost, objem nebo design.

Investujte do chladící vany, která nejenže skvěle vypadá, ale také slibuje udržet vaše nápoje v dokonalé kondici, přesně jak jsou zvyklí vychutnávat je milovníci kvalitních nápojů po celém světě.

 

1 položek celkem
chladici vana ekologická
45 000 Kč bez DPH
54 450 Kč

Chladící vana sommelier Napájeni 230 V Digitální kompresor Kompresorové chlazení Rozměry vnitřní vanička: šířka 31 cm, hloubka: 25 cm, délka: 68 cm Vnější rozměry: šířka:...

Kód: 996