CHLADÍCÍ VITRÍNY

Výstavní Chladící Vitrína – Elegance a Funkčnost v Jednom

Představujeme Vám špičkovou výstavní chladící vitrínu, která je synonymem pro elegance, efektivitu a ekologii. Tato vitrína je vyrobena z vysoce kvalitního nerezového materiálu, který jí dodává nejen moderní vzhled, ale také zaručuje dlouhou životnost. Otevřené poschoďové police doplněné čelní průhlednou stěnou z plexiskla perfektně prezentují Vaše produkty, zatímco jejich celková kapacita 120 až 150 lahví uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

Účinné kontaktní chlazení polic zajišťuje, že každý produkt je udržován při optimální teplotě, a díky možnosti doplnění pomocného ventilátoru, který lze ovládat samostatně, je zajištěna dokonalá cirkulace chladného vzduchu. Kompresorové chlazení s ekologickým chladivem je šetrné k životnímu prostředí, což je v dnešní době nezbytné.

Vitrína se může pochlubit moderním designem a osvědčenou odolnou rámovou konstrukcí. S zatahovacími madly a pojezdovými kolečky s brzdou je její manipulace snadná a bezpečná. Chlazený šuplík umožňuje předchlazení lahví než je umístíte na police, a digitálně nastavitelný termostat zaručuje přesnou kontrolu teploty.

Navíc, pokud hledáte něco specifického, umíme vitrínu vyrobit i na míru podle vašeho zadání, rozměrů a designu, a dokonce nabízíme provedení ve dřevěném designu. Tato chladící vitrína je nejen funkční, ale také vizuálně přitažlivá, což je důležité pro každé obchodní prostředí.

 

2 položek celkem
VITRÍNA EKOLOGIE 2
86 902 Kč bez DPH
105 151,42 Kč

Chladící vitrína  Vnější rozměry: výška 123 cm, hloubka 65 cm, šírka 157 cm Vnitřní rozměry jednoho patra: délka 150 cm, šířka 20 cm, hloubka 20 cm Celková kapacita vitríny...

Kód: 849
logo elitop klima2 (1)
6 500 Kč bez DPH
7 865 Kč

Přídavný ventilátor, který slouží k rychlejšímu zchlazení lahví. Doplňuje kontaktní chlazení o funkci profukování studeného vzduchu mezi láhvemi. Tímto se docílí rychlejšího...

Kód: 2392