SINCLAIR MODUL SCMI-01.4

Kód: 675
Neohodnoceno
12 427 Kč 10 270,25 Kč bez DPH
Skladem

Komunikační modul

Komunikační modul SCMI-01.4 umožňuje řízení samostatné venkovní jednotky ASGE-XXBI nebo ASGE-XXBI-3 ze série UNI SPLIT, které mají chladivo R32. Umožňuje nastavení těchto režimů:

  • autonomní řízení podle tlaku pro chlazení (odpařovací teploty)
  • autonomní řízení teploty pro chlazení a topení (jako podřízená jednotka)
  • omezení cílové teploty na -10 °C
  • podřízená jednotka (0–10 V) pro chlazení i topení

V režimu podřízené jednotky pracuje jako konvertor mezi řídícím systémem a venkovní jednotkou. Výkon kompresoru venkovní jednotky řídí pomocí sériové linky podle hodnoty napětí 0 až 10 V z externího řídícího systému. Modul je napájen napětím 220–240 V / 50 Hz .Pro ovládání venkovní jednotky je opatřen sériovým komunikačním kanálem o rychlosti 9600 bit / sec doplněném o obvody napájení komunikačních obvodů venkovní jednotky. Pro ovládání dalších zařízení obsahuje tři relé s nastavitelnou funkcí se spínacím kontaktem 230 V / 2 A. Mimo to má modul dva binární vstupy s TTL úrovní. Jeden napěťový vstup 0 až 10 V / 100 kΩ, jeden proudový vstup 4 až 20 mA a dva vstupy pro odporové teploměry 10 kΩ (ß = 3435).

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Výrobce: SINCLAIR
Doplňkové příslušenství: Komunikační modul

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení